Op 17 maart 2024 overleed Julien.

  • Bijgewerkt
  • Geplaatst in Papegaaiwijk
  • 1 minuut gelezen

Julien Lagaesse is een medestichter van v.z.w. de Papegay. Zijn vrouw, Marie-Christine, was jarenlang penningmeester van onze vereniging. Sinds enkele jaren woonde het koppel niet meer in Twaalfkameren.

Aan Julien kon je niks verkeerd vragen: zijn antwoord was steeds ‘ja’. De stenen van ons plantsoentje opkuisen: ‘ja’. Om geraniums rijden voor de geraniumaktie: ‘ja’. Om materiaal rijden bij de stedelijke of provinciale uitleendienst: ‘ja’. Meehelpen aan de barbecue of aan het kerstfeest: steeds ‘ja’.

Julien was een bezige bij: op straat kwam je hem altijd tegen met een hamer of een beitel in de hand en enkele tellen later hoorde je waar hij bezig was. En steeds met een brede glimlach!

Julien is op een week na geen 81 jaar oud geworden. Hij heeft ook de geboorte van zijn achterkleinkind gemist. Jammer, maar zijn ziekte was onverbiddelijk.

Het bestuur en de leden van v.z.w. De Papegay delen innig mee in de rouw van deze familie die zo sterk verbonden is met onze vereniging. [hvd]

Een reactie achterlaten